Tulonge

Mwanamke aliyekiri kuwa na sehemu za siri mbili agoma kucheza filamu ya ngono kwa kitita cha dola($) milioni 1.

A woman with two vaginas who has captured the attention of the porn industry has said she would never consider accepting any role in a film.

Hazel Jones appeared on TV earlier this week, where she revealed she was diagnosed with 'uterus didelphys' - a condition which means she has two wombs and two cervixes.

The 27-year-old has since been approached by Vivid Entertainment, a U.S. adult film production company.

But the horrified blonde, from High Wycombe, claims she would turned down any deal.

According to This Morning, she said: 'I have never received any offers of this kind of work nor would I never consider doing it in a million years.

'I just want to be left alone.'

The response comes after founder of Vivid Steven Hirsch wrote a letter to Ms Jones offering her $1m to star in one of his films, TMZ.com revealed.

In the letter, Hirsch wrote: 'You are obviously an extraordinary woman and I would like to make you an offer to star in an upcoming Vivid production.
'We would pay you up to $1 million for your services.'

Hirsch also promised to cover travel and accommodation expenses, as the film would be shot in Los Angeles.

Hirsch wrote: 'We would fly you out to L.A. as soon as you are available and provide you with first class accommodations'

A spokesperson for Vivid confirmed the offer, saying: 'It's true.

'Steven made an offer to Hazel Jones.'

Vivid became the first studio to introduce celebrity sex tapes, showing footage of Pamela Anderson and then-husband Tommy Lee and Kim Kardashian.

Hazel Jones has yet to respond to the offer.

But she told ITV's This Morning she was comfortable with having the condition - despite the fact she had to effectively lose her virginity twice.

'Once I found out what it was I told everybody,' she told TV hosts Holly Willoughby and Phillip Schofield.

'I thought it was amazing and it's definitely an ice-breaker at parties'

She added: 'If women want to have a look, I'm quite happy to show them, it's not something I'm embarrassed by.'

Hazel went to the doctor after her long-term boyfriend told her she was 'different' in the genital area.

Hazel said previously she had found sex very uncomfortable, but now she didn't suffer any adverse effects.

She turned down surgery as it could have left significant scar tissue.

Views: 823

Add a Comment

You need to be a member of Tulonge to add comments!

Join Tulonge

Comment by Geoffrey Masai on January 27, 2012 at 16:33

Nadhani walitaka kumshughurikia wanaume watatu kwa pamoja, yani na sehemu ya aja kubwa waishughurikie akaisi apa kutakua na kifo, izo pesa zitaishia kwenye mazishi yangu, kweli tufikiri kabla ya kutenda.

Comment by Bonielly on January 25, 2012 at 12:36

walitaka kumzalilisha kawachomolea walizani kila mtu ni shetani?

Comment by eddie on January 24, 2012 at 22:03

Huyu angewaambia kila vagina moja ni million moja aone kama wangekubali!

Comment by Tulonge on January 21, 2012 at 23:28

Big up dada kwa kuwatosa. Wangekuharibu.

Comment by Mama Malaika on January 21, 2012 at 16:02

Watu wengine wanapenda sana ku-exploit miili ya wenzao. Mdada wa watu kafanya jambo na maamuzi ya busara sana kujitunzia maua yake. Heshima ya mwanamke ni kuutunza na kuuheshimu mwili wako. Angekuwa money grubber kama kina Kardashians naona macho yote ya porn industry yangekuwa kwa huyu msichana

Comment by ILYA on January 21, 2012 at 16:01

Huyu Mr Steven Hirsch hana adabu kweli,yaani mke wa mtu unamuita akacheze porno,akiumizwa je huko uwanjani na miana ume yenye usongo,utamlipa nini Jones. Ati

'We would pay you up to $1 million for your services.'  Kama kucheza porno ni burudani kwa watazamaji   si amchukue mke wake mwenyewe akatoe burudani kwenye Studium ya porno.Nashindwa hata kumshangaa baba huyu The so called Steven Hirsch.

Comment by ILYA on January 21, 2012 at 15:05

Aisee, imetulia sana news hii,hii itabidi iwe news ya week maana imeni-suprise kwa kiasi fulani.

Naweza kusema sio mbaya sana kuwa na maumbile hayo bali dada huyu ana kila sababu ya kufurahia viungo hivyo kwani ni bora kuwa na viwili kuliko kukosa kabisa, na istoshe  kuna Ma-advantage kibao aweza kuyapata kupitia hali hiyo.

Namsifu sana dada huyu kwa kukataa kwenda kufanya michezo michafu aliyoombwa aifanye,si sahihi kabisa kutumia maumbile hayo katika michezo kama hiyo.

Zaidi ya hayo nampa big-up kwa jibu lake lililoshiba pindi alipoulizwa kunako 'her condition' kwamba anajihisi vipi kuhusu ishu hiyo,akajibu kwa kusema:

“My quirky condition does not make me shy or hold me back. In fact, it’s something I celebrate.”



Comment by ANGELA JULIUS on January 21, 2012 at 9:15

NAIMANI AMEKATAA KWA HESHIMA YAKE ISIPOTEE NA HANA DHIKI NA PIA AMEONA ASIMKASIRISHE MUUMBA WA MBINGU NA DUNIA. BIG UP HAZEL JONES

Comment by Severin on January 20, 2012 at 23:02

Bora amekataa. Maana wangemtolea usongo, kila dume lingetaka limuonje.

© 2020   Created by Tulonge.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service

/* \uascript type="text/javascript">\udinsert below header image\udif (typeof(x$) != 'undefined') {\ud var postHeaderImageAd = '\uadiv id="postHeaderImageAd ">\ua\ua/div>';\ud x$("#xg_masthead").after(postHeaderImageAd);\ud}\ud \uascript type="text/javascript">\ud insert below header image \udif (typeof(x$) != 'undefined') {\ud var postHeaderImageAd = '\uadiv id="postHeaderImageAd ">\ua\ua/div>';\ud x$("#xg_masthead").after(postHeaderImageAd);\ud}\ud /*